T Á J É K O Z T A T Ó

klinikák, intézetek, szervezeti egységek gazdasági vezetői részére

Tisztelt Gazdasági Vezető Asszony/Úr!

Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a Semmelweis Egyetem és az EUREST Kft. között 2019.10.04-én, közbeszerzési eljárás eredményeképpen megkötött „Semmelweis Egyetem betegeinek egyéni tálcás rendszerű étkeztetés, Elnök utcai óvodájának háromszori étkeztetéssel történő ellátása, továbbá alkalmazotti, illetve fizető vendégek számára térítéses étkeztetés biztosításatárgyú szerződés adatait az SAP rendszerben az alábbiak szerint rögzítettük.

A szerződés SAP száma: 4619005107 (a szerződés szkennelt példánya az SAP-ból letölthető)

A kedvezményezettek: SE betegek, óvodások, alkalmazottak, hallgatók illetve fizetős vendégek

A szerződés nettó összege: 4.620.124.227,-Ft.

A szerződés futamideje: 2019.10.04 – 2024.10.04 (60 hó)

Budapest, 2019. október 09.

Üdvözlettel:                                                                                                                                                                      Beszerzési Igazgatóság

SAP Hírek_Eurest