Tisztelt Gazdasági Vezető Asszony/Úr!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Semmelweis Egyetem és az E2 Hungary Zrt. között 2018.09.27-én, közbeszerzési eljárás eredményeképpen megkötött „Földgáz beszerzése a Semmelweis Egyetem részéretárgyú szerződés adatait az SAP rendszerben az alábbiak szerint rögzítettünk.

A szerződés SAP száma: 4618005536 (a szerződés szkennelt példánya az SAP-ból letölthető)

A kedvezményezett szervezeti egységek:

• Anatómiai, Szövet-és Fejlődéstani Intézet
    SE Pető András Főiskolai Kar Ált. Isk. és Kollégium
  • Nővérszálló
    Irodaház

A szerződés nettó összege: 180.716.975,-Ft.                                                                                 A szerződés futamideje: 2018.10.01 – 2019.10.01 (12 hó)

Budapest, 2018. október 10

Üdvözlettel: