Betűméret: A A A

Újabb dolgozónk kapott kitüntetést

Dolgozóink újabb okot adtak a kollektív intézeti büszkeségre: Tóth Andrea után ezúttal László Izabella, diplomás ápolónk léphetett az egyetemi díszporondra. A Semmelweis Ignác születésének 200. évfordulójának alkalmából rendezett eseményen munkatársunk a rektori kiváló dolgozói kitüntetést vehette át töretlen és elhivatott munkájának elismeréseként.

Gratulálunk hozzá!

“A Semmelweis Ignác születésének 200. évfordulója alkalmából a Nagyvárad téri Elméleti Tömbben rendezett díszünnepséget – mely egyben a 248. akadémiai év záróünnepsége – Dr. Szél Ágoston leköszönő rektor nyitotta meg, az ünnepi beszédet Dr. Merkely Béla, július 1-jén hivatalba lévő rektor tartotta, majd az ünnepség díjak és kinevezések átadásával folytatódott.

A Szenátus az egyetem 8 nyugállományba vonuló egyetemi tanárának ítélte oda a Professor Emerita, illetve Emeritus címet, az erről szóló oklevelet Dr. Szél Ágoston rektor adta át. Az ünnepségen átadták a docensi, tudományos tanácsadói és tudományos főmunkatársikinevezéseket, a rektori kiváló dolgozói kitüntetéseket és rektori dicséreteket, a kancellári kiváló dolgozói kitüntetéseket és kancellári dicséreteket, a Klinikai Központ által létrehozott kiváló szakdolgozói kitüntető címeket, valamint a dékáni dicséreteket.”

Forrás: Semmelweis Hírek

Kategória: Hírek | A közvetlen link.