Betűméret: A A A

41 sikeres NKFIH felfedező kutatások pályázatot tudhat magáénak a Semmelweis Egyetem

Dr. Pálinkás József a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal elnöke ismertette a felfedező kutatások nyerteseinek tavalyi felsőoktatási rangsorát. „A legsikeresebb intézmény 68 elnyert pályázattal az Eötvös Loránd Tudományegyetem, 50 nyertes pályázattal a Debreceni Egyetem, és 42 nyertes pályázattal a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem lett. A nemzetközi versenyben az első hat egyetem tud legsikeresebben részt venni, a listavezetőket a Szegedi Tudományegyetem, a Semmelweis Egyetem, és a Pécsi Tudományegyetem követi, 41 illetve 24-24 nyertes pályázattal.” A hírről bővebben itt olvashat.

Kategória: Események | A közvetlen link.