Betűméret: A A A

Budapesti Középiskolásoknak indít tájékoztató előadássorozatot a bőrbetegségekről a Semmelweis Egyetem

Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinikája a VIII. és IX. kerületi középiskolásoknak tájékoztató előadás sorozatot indít a bőrbetegségekről. Sárdy Miklós, a klinika igazgatója, a BőrŐrök projekt ötletgazdája és vezetője az M1 aktuális csatorna csütörtök reggeli műsorában arról beszélt, hogy Magyarországon a napbarnított bőr a divat, miközben a napfény fokozza a bőr öregedését és elősegíti a bőrrák kialakulását. Ezért is döntöttek úgy a klinikán, hogy előadássorozatot szerveznek a fiatalok bőrgyógyászati ismereteinek bővítésére. A projektről bővebb információ itt olvasható.

Kategória: Események | A közvetlen link.