Betűméret: A A A

Munkaajánlat hallgatók számára

Kedves Hallgatók!

Előző levelünkben ígértünk, hogy bővebb tájékoztatást küldünk az EOK könyvtár meghosszabbított nyitva tartásával kapcsolatos megvalósítási lehetőségekről.

Mivel az elégedettségi felmérés válaszaiban sokszor felmerült igényként a Könyvtár non-stop működése, ezért az EOK vezetősége a hallgatói szervezetekkel (HÖK, BOE) közösen szeretne ezen változtatni.

A Semmelweis Egyetem hallgatóinak bevonásával szeretnénk a Könyvtárat non-stop üzemeltetni, ezért munkalehetőséget ajánlunk az egyetemi hallgatók számára az alábbi feltételekkel:

• a munkaajánlatra aktív és passzív státuszú hallgató is jelentkezhet
  • 12 órás munkarend a hét minden napján, ünnepnapokon és munkaszüneti napokon egyaránt (este 20:00-tól másnap reggel 8:00-ig)
  • rugalmas beosztási lehetőség
  • díjazás órabérben megbízási jogviszony keretében
  • BOE tagság előnyt jelent
  • angol nyelvtudás elvárt
  • rövid motivációs levél és önéletrajz csatolandó
  • a munkavégzés kezdete 2017. október

A jelentkezés email-ben lehetséges 2017. október 23-ig a hegedus.judit@semmelweis-univ.hu címen, másolatban kérjük hajnes.jozsef@semmelweis-univ.hu címre is megküldeni az üzenetet.

A munkaajánlattal kapcsolatos kérdésekkel keressenek bizalommal!

Üdvözlettel,
Hegedűs Judit
EOK igazgató

EOK könyvtári ügyelő munkaköri leírása:

1. Felügyeli a könyvtár folyamatos rendeltetésszerű, könyvtárhasználati szabályzatnak megfelelő használatát
    1. Figyelmezteti a használati szabályokat be nem tartó látogatókat
    2. Nem megfelelő viselkedés, rendbontás esetén értesíti a biztonsági szolgálatot
    3. A vagyonvédelmi kapu jelzése esetén a biztonsági szolgálat bevonásával kivizsgálja a riasztás okát: amennyiben egy látogató áthaladása esetén a rendszer jelez, megkéri a táska tartalmának bemutatását. Minden esetben kitölti az erre a célra szolgáló jegyzőkönyvet.
    4. Kapcsolatot tart a Könyvtár szolgáltatásaiért felelős osztályvezetővel, javaslatokat tesz a szolgáltatások minőségének javítását illetően
    5. Felügyeleti ideje alatt a könyvtár területén tartózkodik, azt csak rövid ideig hagyhatja el.
    6. Az esetleges incidensekről írásban értesíti a Könyvtár igazgatóját
  2. Elvégzi a be- és kilépéssel kapcsolatos adminisztratív feladatokat
    1. Belépéskor ellenőrzi a látogató jogviszonyát (Érvényes diákigazolvány, SE belépőkártya, jogviszony igazolás, elsős hallgatók esetén diákigazolványok kiadásáig felvételi határozat)
    2. Be- és kilépéskor az erre szolgáló online felületen elvégzi a statisztikai célokat szolgáló regisztrációt