Font Sizes: A A A

Staff

Az egység dolgozóinak nevére kattintva, további telefonkönyvi adatok olvashatók.
Kérjük, ha pontatlan adatot talál, jelezze az egység felé.

Név Beosztás Telefon­szám E-mail cím
Dr.,Phd Szócska Miklósigazgató, egyetemi docens06 1 488-7600, 57600igazgato@emk.sote.hu
 
Alpern Lindagrafikus, designeralpern.linda@emk.sote.hu
Angel Évaképzésszervező asszisztensangel@emk.sote.hu
Árvai Katalin Lukréciagazdasági ügyintéző+36 1 488-7621, 57621arvai.katalin@public.semmelweis-univ.hu
Aszalós Zoltánprojektvezető+36 1 488-7635, 57635aszalos@emk.sote.hu
Bálity Csaba+36 1 488-7613, 57613bality@emk.sote.hu
Balogh Regina06-1/488-7621, 57621balogh.regina@emk.sote.hu
Baranyai Gabriellaszakmai asszisztens+36 1 488-7612, 57612baranyai.gabriella@emk.sote.hu
Baranyi Ivettügyvivő szakértő+36 1 488-7614, 57614baranyi@emk.sote.hu
Dr.,habil Belicza Évaegyetemi docensbelicza@emk.sote.hu
Dr. Bencze Lászlószakértő06-1/488-7635, 57635bencze@emk.sote.hu
Bodnár Viktóriaügyintéző+36 1 488-7624, 57624bodnar.viktoria@emk.sote.hu
Bóka Franziskaügyvivő szakértő+36 1 488-7635, 57635boka@emk.sote.hu
Borbás AttilaFejlesztő, rendszergazda06-1/488-7609, 57609borbas@emk.sote.hu
Buzdor Gabriellaprojektmenedzser06-1/488-7612, 57612buzdor@emk.sote.hu
Decsov Csaba06-1/488-7609, 57609decsov@emk.sote.hu
Dr. Dózsa Katalin57613dozsa@emk.sote.hu
Ébényiné Jároli Szilvia+36 1 488-7601, 57601jaroli@emk.sote.hu
Egyed Krisztiángazdasági ügyintéző+36 1 488-7621, 57621egyed@emk.sote.hu
Dr. Evetovits Tamásevetovits@emk.sote.hu
Farkas Beátagazdasági vezetőfarkas@emk.sote.hu
Farkas Szilviaszakmai asszisztens06-1/488-7612, 57612farkas.szilvia@emk.sote.hu
Fejér-Székely Annagrafikus, designer
Ferenczi Beátaprojektmenedzser06 1 488-7635, 57635ferenczi.beata@emk.sote.hu
Dr.,Phd Gaál Péteregyetemi docens06 1 488-7603, 57603gaal@emk.sote.hu
Gasparik Szilviagazdasági ügyintéző+36 1 488-7624, 57624gasparik.szilvia@public.semmelweis-univ.hu
Gulyás Gabriella+36 1 488-7622, 57622gulyas.gabriella@emk.sote.hu
Gulyás Katalinügyvivő szakértő+36 1 488-7635, 57635
Horkai Viktóriaügyvivő szakértő+36 1 488-7614, 57614horkai@emk.sote.hu
Ivády Vilmosmesteroktató
Joó Tamásjoo@emk.sote.hu
Kalcsó Györgyikalcso@emk.sote.hu
Kis Mártonprojekt-koordinátor06 1 488-7635, 57635kis.marton@emk.sote.hu
Kóródi Ritaprogram-koordinátor+36 1 488-7605, 57605korodi@emk.sote.hu
Kovács Andrearecepciós+36 1 488-7600, 57600kovacs.andrea@emk.sote.hu
Dr.,Phd Kovács Eszteregyetemi adjunktus1/488-7613, 56713kovacs@emk.sote.hu
Kozák Annaügyvivő szakértőkozak@emk.sote.hu
Dr.,Phd Lám Juditegyetemi docens, operatív igazgatóhelyettes1/488-7614, 57614lam@emk.sote.hu
Márfyné Kerekes Szilvianemzetközi program-koordinátor488-7616, 57616kerekes@emk.sote.hu
Mayer Mariannaügyvivő szakértő06-1/488-7616, 57614mayer@emk.sote.hu
Dr. Palicz Tamásstratégiai igazgatóhelyettespalicz@emk.sote.hu
Pitás Eszterügyvivő szakértő06 1 488-7612, 57612pitas@emk.sote.hu
Polyák-Árvai Krisztinagazdasági ügyintéző+36 1 488-7621, 57621arvai.krisztina@emk.sote.hu
Rikli Kornélia+36 1 488-7618, 57618rikli@emk.sote.hu
Rozsnyai Röné Evelinrozsnyai@emk.sote.hu
Dr. Safadi Helénaügyvivő szakértő+36 1 488-7614, 57614safadi@emk.sote.hu
Sinka Lászlóné Adamik Erikaügyvivő szakértő06-1/488-7612, 57612sinka@emk.sote.hu
Dr. Sinkó Esztertudományos munkatárs06-1/488-7602, 57602sinko@emk.sote.hu
Surján Cecíliaegyetemi tanársegéd+36 1/488-7626, 57626surjan.cecilia@emk.sote.hu
Szabó Katalin Lillapénzügyi ügyintéző06-1/488-7621, 57621szabo.katalin.lilla@emk.sote.hu
Szabó Péterügyvivő szakértő
Szalai Andrea
Szauer Kornéliapénzügyi ügyintéző06-1/488-7621, 57621szauer@emk.sote.hu
Szegedi Fruzsina
Szegner Péterügyvivő szakértőszegner@emk.sote.hu
Sziklai Márta+361 488 7613, 57613sziklai@emk.sote.hu
Phd Takács Erikaegyetemi adjunktustakacs@emk.sote.hu
Takács Sarolta
Tálosi Adrienn06-1/488-7635, 57635talosi@emk.sote.hu
Tenevszki Kosztadin+36 1 488-7621, 57621
Török Ildikóügyvivő szakértő06-1/488-7618, 57618torok.ildiko@emk.sote.hu
Dr. Velkey Zita06-1/488-7613, 57613velkey@emk.sote.hu
Vizi Dóra06-1/488-7618, 57618vizi@emk.sote.hu