Betűméret: A A A

HÖK Választások – módosítás / HÖK elections – modifications

Tisztelt Hallgatók!

A Választási Bizottság a Választások kiírásában foglalt határidőket december 19-én módosította a 2/2017.(XII.19) SE HÖK VB számú határozatával az alábbiak szerint:

• valamennyi tisztség esetén a jelölőidőszak vége, így a pályázatok benyújtásának határideje: 2018. január 9. 16:00.
  • a közvetlen szavazás kezdésének tervezett ideje: 2018. január 19.

Részletekért látogass el a módosított választási kiírásról szóló cikkhez.

Jelen meghirdetés több nyelven történik, bármely eltérés esetén a magyar nyelvű változat tekintendő kötelező érvényűnek és hitelesnek.

2017. december 20.

Kellemes ünnepeket kívánva!

Választási Bizottság
Hallgatói Önkormányzat

Dear Student!

The Election comittee has modified the deadlines of the elections on the 19th of December with the No. 2/2017.(XII.19) SE HÖK VB decision as follows:

• the end of the nomination period, so the deadline for the submission of applications is 4pm on 9 of January 2017.
  • the planned starting time of the voting is on the 19 of January 2018.

For further informations please visit the article of the elections’ proposal.

This announcement is made in more than one languages. In case of differences between the Hungarian and the English version of the announcement, the Hungarian text shall be considered authentic.

20th of December, 2017.

We wish you a Merry Christmas, and a Happy New Year!

Election Comittee
Students’ Union

Kategória: hír | A közvetlen link.