Betűméret: A A A

Átvették oklevelüket a 2016-ban végzett egészségügyi szervező szakos hallgatóink

Intézetünk 27 végzett egészségügyi szervező szakos hallgatója vehette át diplomáját 2016. január 28-án a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen rendezett diplomaosztó ünnepségen. A friss diplomásokat Dr. Merkely Béla klinikai rektorhelyettes, valamint Dr. Sinkó Eszter, az Egészségügyi Közszolgálati Kar dékánhelyettese köszöntötte. RS43885_KA-20160128-IMG_3200-scrBeszédet mondott Dr. Dinya Elek, intézetünk korábbi megbízott igazgatója is, akinek nyugdíjazása alkalmából ezüst fokozatú Pro Universitate díjat adományozott Dr. Szél Ágoston rektor. Dr. Dinyáné Szabó Mariannt, az intézet tudományos munkatársát Dr. Sinkó Eszer méltatta nyugdíjba vonulása alkalmából.

A friss diplomásainknak sok sikert kívánunk!

A DEI munkatársai

Beszámoló és képek az eseményről itt elérhető.

Kategória: DEI Hírek | A közvetlen link.