A Semmelweis Egyetem Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó Program december 5-én 13. alkalommal rendezte meg partner középiskolai tehetségnapját. A tehetségnap során klinikánkra hét érdeklődő középiskolás látogatott el. Budapestről, Vácról, Gödöllőről, valamint Győrből is érkeztek a diákok, akik mindannyian biológia-kémia fakultációkra járnak, és a Semmelweis Egyetemre általános orvos szakra terveznek felvételizni. A diákokat klinikánk rezidens orvosa, dr. Kiss Norbert vezette körbe intézményünkben. A körbevezetés során szó esett a klinikánkon folyó gyógyító, oktató és kutatómunkáról, valamint a bőrgyógyászatról, mint szakterületről egyaránt. A diákokat különösen érdekelte, hogy hogyan lesz valakiből bőrgyógyász, hogy telik egy bőrgyógyász napja, és mely bőrbetegségekkel találkozunk a legtöbbször. A nap zárásaként a diákok a Nagyvárad téri Elméleti Tömb Dísztermében prof. Kiss András „A daganatos betegségek diagnosztikája és célzott kezelése címmel” című előadását hallgatták meg.