Kedves Tanárok és Diákok!

Rengeteget gondolkoztunk rajta, hogy ebben a nehéz időszakban mi BOE-sok hogyan tudnánk kicsit segíteni és izgalmasabbá tenni az otthoni tanulást.

Egyik fő profilunkat, a prevenciós órák tartását általános- és középiskolákban, a járványügyi helyzet miatt teljesen szüneteltetnünk kellett az elmúlt 1-2 hétben, sajnos így számos felkérést le kellett mondanunk.  Bár tudtuk, hogy ez a felelősségteljes döntés, mégis fájószívvel mondtuk le a már megbeszélt prevenciós órákat, hiszen az egészségfejlesztés és egészségnevelés az egyik legfontosabb célunk.

Az elmúlt napokban azon dolgoztunk, hogy a kialakult helyzetben is tudjuk folytatni a tevékenységünket és a #maradjotthon elvet képviselve online formában folytassuk a prevenciós órák tartását kisebb-nagyobb csoportok számára, melynek során végig lehetőség lesz az előadás diasor követésére, valamint kérdések feltevésére.

Órafelkérésre valamennyi prevenciós témakörben van lehetőség.

Órafelkéréseket az alábbi email címre várjuk:
lpo_budapest@humsirc.hu

Üdvözlettel,