Pótjelentkezést hirdetünk a 2018/19-es tanévben meghirdetett, de országos szinten megmaradt tudományos cseregyakorlati helyekre!

Ki jelentkezhet?
– Bárki, aki a Semmelweis Egyetem ÁOK hallgatója,
– A jelentkezési határidőig megújította BOE tagságát a 2017/18-as tanévre,
– Rendelkezik legalább B2 (középfokú) nyelvvizsgával angol nyelvből, vagy a cseregyakorlat országának nyelvéből.

A megmaradt SCORE – tudományos – cseregyakorlati helyek listája:
Országok:
1 Brazília
1 Mexikó
1 Egyiptom
1 Szlovákia
2 Tunézia
1 Török
1 Katalónia (szeptember)
1 Chile
1 Indonézia
1 Bulgária
1 Macedonia
1 Olaszország (március)

Megjegyzés: a fentebb felsorolt országokra az összes magyarországi egyetem egyesületeiből pályázhatnak hallgatók, a cseregyakorlati helyek kiosztása az egyesületi pontok alapján fog történni (BOE, DOE, POE, SZOE pontok alapján).

Jelentkezés módja:
Emailben a lore_budapest@humsirc.hu címen. A küldött email tartalmazza az alábbiakat:
Jelentkező nevét;
évfolyamát;
NEPTUN kódját;
a választott országok listáját a preferenciák sorrendjének megfelelő sorszámmal ellátva
( 3 ország megadása)
A küldött emailben kérjük csatolni a nyelvvizsga bizonyítvány másolatát!
A pályázók max. 3 országot jelölhetnek meg, de kérjük, fordítsatok figyelmet a választott országok preferenciák szerinti rangsorolására!

Jelentkezés előtt kérlek olvassátok el az országok által szabott beutazási feltételeket a www.ifmsa.org oldalon!

Jelentkezés határideje: 2018.02.20 23:59

A pályázatok elbírálása során nem a jelentkezési sorrend, hanem kizárólag a BOE pontok számítanak!
A határidő lezárultával minden jelentkezőt értesítünk az eredményekről.
Eredményes pályázást kívánunk!