Betűméret: A A A

Munkatársak


Név Beosztás Telefonszám Mellék E-mail cím
Beszerzési Igazgatóság
Dr. Farkas Dénes beszerzési igazgató +36 1 210-9610 105 igazgato.bi@semmelweis-univ.hu
Ulbrich Katalin személyi asszisztens +36 20 825-9936 130 ulbrich.katalin@semmelweis-univ.hu
Pozsár Éva műszaki munkatárs +36 20 825-9916  131 pozsar.eva@semmelweis-univ.hu
Beszerzésminősítési és Közbeszerzési Főosztály
Dr. Schäffer Kinga főosztályvezető +36 20 825-9915 103

schaffer.kinga@semmelweis-univ.hu

 

Beszerzés-tervezési és Minősítési Osztály
Gorove István osztályvezető  +36 30 921-4545 112 gorove.istvan@semmelweis-univ.hu
Bende Emőke beszerzés tervezési és minősítési referens  +36 20 670-1096  139 bende.emoke@semmelweis-univ.hu
Delényi Gabriella beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-0167 114 delenyi.gabriella@semmelweis-univ.hu
Fanici Gyöngyvér beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-8424 121 fanici.gyongyver@semmelweis-univ.hu
Fodor Anita beszerzés tervezési és minősítési referens +36 20 825-0344 114 fodor.anita@semmelweis-univ.hu
Kocsis Zsuzsanna szerződés-nyilvántartó munkatárs +36 20 825-0672 121 kocsis.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu
Wunderli László beszerzési ügyfélszolgálatos  +36 20 825-9797 113 wunderli.laszlo@semmelweis-univ.hu
Közbeszerzési Osztály
Kovácsné Veres Valéria osztályvezető +36 20 663-2580 104 kovacsne_veres.valeria@semmelweis-univ.hu
Dr. Berencsi Bernadett közbeszerzési szakreferens +36 20 825-9928 107  berencsi.bernadett@semmelweis-univ.hu
Czap Krisztina közbeszerzési referens +36 20 825-9938  110 czap.krisztina@semmelweis-univ.hu
Gredics Éva közbeszerzési szakreferens +36 20 663-2770 109 gredics.eva@semmelweis-univ.hu
Idrányi Csilla dr. közbeszerzési referens +36 20 666-3850 123 idranyi.csilla@semmelweis-univ.hu
Juszkuné Dr. Kertész Adrienn közbeszerzési szakreferens +3620 663-2581 140 juszkune_kertesz.adrienn@semmelweis-univ.hu
Kispál Dániel közbeszerzési szakreferens +36 20 825-9923 123 kispal.daniel@semmelweis-univ.hu
Laczi Viktória közbeszerzési referens +36 20 670-1041 111 laczi.viktoria@semmelweis-univ.hu
Oláh Márta közbeszerzési szakértő +36 20 825-9926 120 olah.marta@semmelweis-univ.hu
Dr. Sályi Adrienn közbeszerzési szakreferens +36 20 584-3336 118 salyi.adrienn@semmelweis-univ.hu

Székely Ágnes 

közbeszerzési referens +36 20 670-1093 119 szekely.agnes@semmelweis-univ.hu

Szula István

közbeszerzési referens +36 20 825-9937 108 szula.istvan@semmelweis-univ.hu
Beszerzési Osztály
Nagy-Kovács Lilla osztályvezető +36 70 340-0280 136 nagy-kovacs.lilla@semmelweis-univ.hu
Gáspár -Pap Mónika
beszerzési referens +36 20 825-0669 128 gaspar-pap.monika@semmelweis-univ.hu
Gedei Erika beszerzési szakreferens  +36 30 358-1549  127 gedei.erika@semmelweis-univ.hu
Kovács Gabriella
beszerzési referens +36 20 323-5515 128 kovacs.gabriella2@semmelweis-univ.hu
Oravecz Kinga
beszerzési referens  +36 30 358-1556  134  oravecz.kinga@semmelweis-univ.hu
Szücs Éva
beszerzési szakreferens  +36 20 666-3610  127 szucs.eva@semmelweis-univ.hu
Tóth Illés István beszerzési szakreferens +36 20 666-3935 135 toth.illes@semmelweis-univ.hu
Vadijan Levon beszerzési referens   129  
Beszerzési Szerződés-előkészítő Osztály
Dr. Udvar Melinda osztályvezető +36 20 663-2582 116 udvar.melinda@semmelweis-univ.hu
Dr. Kálnoki-Gyöngyössy Zsófia közbeszerzési jogász +36 20 825-0670 133 kalnoki.zsofia@semmelweis-univ.hu
   

Takácsné Dr. Peitler Veronika

közbeszerzési jogász  +36 20 825-9930  126 peitler.veronika@semmelweis-univ.hu
Soósné Dr. Galuska Edit közbeszerzési jogász +36 20 825-9925 116 galuska.edit@semmelweis-univ.hu
Dr. Hriczó Krisztina közbeszerzési jogász  +36 30 358-1612  125 hriczo.krisztina@semmelweis-univ.hu 
Titkárság
Moldoványi Beáta titkárságvezető +36 20 666-3949 102 moldovanyi.beata@semmelweis-univ.hu
Romanov Orsolya titkársági asszisztens +36 30 358-1460 101 romanov.orsolya@semmelweis-univ.hu
Szepesi Csilla irattáros  +36 30 358-1492 137 szepesi.csilla@semmelweis-univ.hu
Szabó Zsolt kézbesítő +36 20 825-0342 138 szabo.zsolt@semmelweis-univ.hu
Az alábbi elérhetőségi adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.